Časopis Život víry nově také v digitální verzi

Mezidenominační křesťanský měsíčník Život víry od listopadu 2023 rozšiřuje nabídku svých služeb: Kromě klasického papírového časopisu začíná vycházet také v plnohodnotné digitální verzi, tedy jako internetový magazín.

Časopis Život víry již více než 33 let zprostředkovává kvalitní a relevantní informace, biblickou perspektivu a povzbuzení ve víře. Jeho tvůrci věří, že díky nové technologii bude Život víry toto své poslání lépe naplňovat i směrem k mladší generaci čtenářů, kteří jsou zvyklí číst spíše z displeje mobilu než z papíru. Na úpravách a rozvoji webu se dále pracuje a budou postupně přidávány další praktické funkce.

Co je Život víry?

Život víry je nejrozšířenější protestantský křesťanský měsíčník v našich zemích. Mezi několik tisíc jeho čtenářů patří členové takřka všech českých církví či nezávislých společenství. Do Života víry přispívají výrazní křesťanští autoři z různých denominací – kazatelé, teologové, psychologové i další odborníci, ale také běžní čtenáři, kteří sdílejí své osobní zkušenosti s Boží mocí a láskou. 
Život víry nabízí rozhovory se zajímavými osobnostmi, prakticky pojatá témata, zprávy o dění v církvi u nás i ve světě, povzbuzení z Bible, ohlédnutí do historie, svědectví, kreslený humor i obsáhlý informační servis o chystaných křesťanských akcích. Život víry chce být pojítkem mezi křesťany, přinášet jim povzbuzení, zvyšovat informovanost a rozšiřovat perspektivu.

Jeho vydavatelem je Křesťanská misijní společnost (KMS).

Mnoho obsahu zdarma a kalendář křesťanských akcí

Na adrese www.zivotviry.cz si mohou předplatitelé elektronické podoby ŽV pohodlně číst či poslouchat nejen všechny články, které vyjdou v papírovém časopise, ale občas i něco navíc (a samozřejmě zůstává stále možnost stáhnout si časopis ve formátu PDF a MP3 a pak Život víry číst či poslouchat off-line). Předplatitelé budou mít plný přístup ke kompletnímu obsahu webu včetně článků z minulých vydání, a to včetně audioverze všech hlavních textů. 
Pro neplatící čtenáře je nabídka textů omezená, ale i jim se vyplatí stránky navštěvovat – každý měsíc přibude několik aktualit a zajímavých článků zdarma. Předplatné (v mírně omezené verzi) lze vyzkoušet na první měsíc za symbolickou jednu korunu.

Na adrese www.zivotviry.cz/kalendar nově najdete také průběžně aktualizovaný přehled chystaných křesťanských akcív celé ČR (a občas i v blízkém okolí), nejobsáhlejší na českém internetu. Přístup k němu je a i nadále bude zdarma.