Lidé / Uzdravení a zázraky

Zázraky, uzdravení a důkazy o Boží moci

Na této stránce nalezneš ochutnávku Boží moci. Jde o skutečné zkušenosti lidí s Ježíšovou mocí a projevenou láskou v jejich životě. Zázraky, které dělal Ježíš, když tu chodil fyzicky po zemi, neustaly. Naopak tato znamení rostou, protože v lidech, kteří Ježíše přijali do svého života, Ježíš žije a skrze ně se touží projevit. Přidáš se k nim? 😊

Ježíš ji chtěl osvobodit! Po modlitbě má o 100% více energie.

Duch Svatý během setkání služby Doteky nebe ukázal na Ivu a ihned odhalil démonický útlak, kterého chtěl Ivy zbavit. Iva nic o úbytku energie nesdílela, ale ve víře přijala tuto modlitbu v moci Ducha. Na dalším setkání Iva radostně dosvědčuje, že od modlitby má o 100% více energie! Tedy tolik, kolik měla přibližně před 9 měsíci! Nepřítel přišel se svým útlakem, aby Ivu okradl, ale Ježíš přišel, aby Iva měla život a měla ho v hojnosti! Sláva Ježíši!

Ježíš mu vrátil úsměv: Alergie a letitá bolest tváře uzdravena!

Bernard byl vybrán k modlitbě na setkání služby Doteky nebe. Ještě než řekl, co si žádá od Pána, začal sdílet co pro něj Ježíš udělal skrze modlitby na jednom z minulých setkání před 6 měsíci. Vedle požehnání v oblasti financí pan Bernard sdílí své uzdravení z alergie a senné rýmy. Díky Bohu! Druhým svědectvím je uzdravení nepříjemných bolestí tváře, které Bernarda trápilo přibližně 2 roky. Nic mu na to nepomáhalo, ale moc Ježíše Krista ano! Nyní dosvědčuje, že se může i normálně smát, což před tím bez bolesti nemohl. Chvála Ježíši!

Anděl ji pomazal koleno. Kolegové nechápou, že je tak rychle uzdravená.

Petra měla pracovní úraz, přišla na setkání Doteky nebe, kde byla vybrána Duchem Svatým na modlitbu. Petra žádala uzdravení ze silných bolestí kolena a odřenin v důsledku pádu. Během modlitby přišlo prorocké vidění, kdy anděl pomazával Petřino koleno. Šest dní po modlitbě Petra dosvědčuje své kompletní uzdravení nejen z odřenin, ale především z velmi bolavého kolena. Petra může nyní chodit bez bolesti, dokonce ujela i 5 km na kole! Dle jejích slov kolegové v práci nechápou, jak může být tak rychle uzdravená. Díky Ježíši!

Uvedené zázraky jsou ze služby Doteky nebe, která je zdarma a probíhá online. Součástí služby jsou modlitební místnosti se zkušenými služebníky z nejrůznějších církví a denominací v ČR i zahraničí. Jsi srdečně zván/a k účasti – registrace a další informace zde.