Služby / Doteky nebe

Doteky nebe: zažij Ježíšův dotek. Uzdravení, osvobození, proměna.

Služba je zdarma a probíhá online v češtině.

Zaregistruj se a staň se účastníkem nové online služby věnované českému a slovenskému národu! Zažij osobní setkání s Ježíšovou mocí v pohodlí svého domova. Setkání probíhá online přes aplikaci Zoom a je plně v češtině. Na setkání každý přijme osobní modlitbu za své potřeby. 

Registrace a účast je zdarma. Více na www.DotekyNebe.cz

Sestřihy a videa z minulých setkání:

Reakce ze setkání

"Právě poslouchám na YouTube záznam minulého setkání, na začátku byla modlitba za záda, hned kostrč přestala bolet, jsem na marodce se zády... Včera i dnes jsem brečela, jak se mě Pán Ježíš mocně dotýkal, modlitba s Ježíšovou krví byla úplně silná, modlitba křest ohněm až do konečků prstů, prostě tolik síly a moci a to ještě nejsem na konci videa...rok v zajetí únavy, beznaděje a teď nový život, nový začátek, děkuji Ježíši, že tak mocně jednáš a žehnáš tuto službu."
Andrea Z.
"V pátek 3.2.2023 jsem prožila mocný dotyk Pána. Od začátku vysílání až do konce jsem prožívala velkou radost a smála jsem se a radovala po celou dobu. Pak to vyvrcholilo i v modlitební místnosti. Byla jsem uzdravena z deprese a cítila jsem se dobře na duchu, duši i těle. Děkuji za vysílání." ❤️
Irena Tomášová
"Při modlitbě jsem prožila obrovské potěšení, které jsem moc potřebovala, protože věřím, že mně Pán uzdravil krev, měla jsem tam mnoho markerů a málo červených krvinek a protože mně naordinovali na zítřek 15.9. ještě jedno CT hrudníku, já věřím, že Pán Ježíš mě uzdravil a věřím, že tam už nic nenajdou... "
Z dalšího emailu: "V týdnu jsem byla pro výsledky CT hrudníku a krevního obrazu. Hrudník je úplně v pořádku a krevní obraz v normálu. Pán Ježíš mě opravdu (po modlitbě na setkání) uzdravil krev...."
Marie Lehocká
"Tie dotyky su tak silne, ze ich citit aj doma, pri obrazovke, vdaka Ti za to Pane, nech je oslavovane Tvoje meno az na veky, HALELUJAH!"
Marie Marika
"Asi pat rokov som malá tazsi příběh hypertenze, lieky mi neustále měnili, lieky mi nezaberali, po zobrati tabletky mi bolo horsie, příšerne má bolela hlava... Od modlitby som nezobrala ani jednu tabletku, hlava má viac nebolela, bolest v oblasti srdce nie je. Dakujem milovanému Panu Ježiši Kristu."
Martina Fabriciova
"... od začátku vidím obraz otevřeného nebe, ve kterém je Ježíš a ta moc jde na všechny tady zúčasněné, na celou zemi. Vidím otevřené nebe a Ježíše tak osobně... u nás - že je tady s námi doma, že se to děje. Radost, pokoj, Jeho vítězství je tady s námi."
Aneta Kučerová
"Chci se sdílet, co jsem prožila na posledním setkání (6.1.2023). Po chvalách nastala chvíle, kdy ses modlil za všechny zůčastněné lidi pod mocí Ducha Svatého. U modliteb jsi vyslovil, že se stavíš proti zlatému stafilokoku. Já hned věděla, cítila, že je to pro mne a tak jsem si to uzdravení stáhla od Pána pro sebe i rodinu, protože se v mé rodině projevil zlatý stafilokok a postupně všech šest členů rodiny skončilo na antibiotikách. Já tu nemoc dostala taky a symtomy byly dost nepříjemné. Po modlitbě začaly symtomy odcházet a já jediná z rodiny se obešla bez antibiotik, byla jsem uzdravená! Chvála a čest patří Bohu Otci Nebeskému."
Janka Filová
"Po modlitbě za rakovinu 4. stupně v oblasti jater se mi okamžitě ulevilo. Cítila jsem Boží přítomnost... byl to velice silný proud tepla a v mém břiše (kde jsem měla také metastáze) se "cosi rolovalo" a pak to bylo vytrženo ven. Od té chvíle jsem se úplně narovnala - chodila jsem přihrblá kvůli velkým bolestem. Přestala jsem brát kapky a prášky na bolesti a dostala jsem úplně novou sílu. Vyjdu schody u nás v domě, aniž se zadýchám, před tím jsem lezla doslova po čtyřech. Nemohla jsem vařit, uklízet, prostě běžné práce v domácnosti nebyly možné. Teď je vše jako dřív, chvála Pánu Ježíši za jeho uzdravení!"
Renata S.
"Pán se mě velice dotýkal po celou dobu online setkání. Mé srdce bylo (a stále je) plné vděčnosti a chvály, když jsem mohla slyšet svědectví na Boží slávu, která lidé v pokoře přinášeli, a když jsem viděla Boží lásku při jednání s každým člověkem. V modlitební místnosti jsem požádala o modlitby týkající se únavového syndromu, který mě trápil poslední rok a půl a stále se při zátěži vracel. Od setkání a modliteb vnímám v této oblasti změnu - do té doby mě místy symptomy hluboké únavy příliš přemáhaly, způsobovaly i neklidné noci a nedokázala jsem zůstávat ve víře a spočinutí v Pánu. Sláva Pánu Ježíši!"
Hanka Kotlářová
"HALELUJAH! Boží moc a přítomnost Ducha Svatého přímo hmatatelná! Sláva tobě Pane Ježíši!"
Martin Čermák
"...ihned jsem cítila nad sebou Boží moc, proudila mnou  po celou dobu modliteb a měla jsem vizi: přede mnou oheň-vnímala jsem mocnou Boží přítomnost a proudilo mnou silné teplo. Na konci v modlitebních místnostech jsem požádala o modlitbu za žaludek, který mě v poslední době trápil. Následující den se mi ulevilo a já s chutí začala opět jíst. Děkuji Bohu jak mocně jedná v našich životech, Jemu patří Čest, Chvála i Sláva."
Janka Filmová