Žádala modlitbu za kamarádku s roztroušenou sklerózou. Ježíš ji uzdravil.

Zuzčině kamarádce Martě, která právě začala poznávat Ježíše, lékaři diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Zuzka Martu měla a má stále velmi na srdci. Několik dní po této hrozivé diagnóze se konal Večer probuzení služby Doteky nebe, kam bylo možné posílat modlitební potřeby přes chat a sociální sítě. Zuzka této možnosti využila a s vírou v srdci doslova přinesla Martu před nohy Pána Ježíše. Za její potřebu se během setkání modlili modlitebníci sloužící u této služby. Zuzka Martě řekla, že se za ni budou modlit a Marta – ač osobně nebyla přítomna na setkání – byla v soukromí s Ježíšem a vírou přijímala svůj zázrak.

Na dalším setkání Zuzka nadšeně a se slzami v očích svědčí, že Martě lékaři sdělili úžasnou novinu, že „je to v pořádku“!

Zuzka tak přinesla Martu k nohám Ježíše a On konal, stejně jako čteme v evangeliích, kdy přátelé rozebrali střechu a spustili chromého na nosítkách před Pána Ježíše, který ho uzdravil (Marek 2:3-5). Pro Ježíše a Ducha Svatého není ani vzdálenost sebemenší problém. Pane Ježíši, děkujeme!

Přehrát video