JEŽÍŠ ohlásil své navštívení a UZDRAVIL RAKOVINU PROSTATY

Liborovi diagnostikovali rakovinu prostaty – lékaři mu odebrali kus prostaty a následně hystologicky zjistili, že má v těle zhoubné nádorové buňky. Za tři týdny přišel poprvé na setkání služby Doteky nebe, kde přijal modlitby a v modlitební místnosti také velmi konkrétní prorocké slovo, s tím, že Libora dnes večer navštíví Ježíš a bude k němu mluvit.
Libor vše ve víře uchopil a opravdu se tak stalo! Bůh však, když mluví, tak se věci mění! V rámci tohoto nočního navštívení Ježíš Libora uzdravil z rakoviny! Libor byl následně na kontrolním odběru krve, kde se lékař podivoval nad zázračnými výsledky – hraniční hodnota prostatického indexu /PSA/ v Liborově věku je mezi 2 až 3 μg/l, Liborův výsledek po Božím navštívení byl úžasných 0,3 μg/l !!! Chvála Pánu Ježíši!
Bůh k Liborovi také promlouval ohledně povolání, které pro něj má. Toto noční setkání s Ježíšem, Liborovi změnilo život!
Všechna sláva našemu Pánu, co On udělal pro Libora, může udělat i pro tebe. Důvěřuj Ježíši a nevzdávej to, ať procházíš čímkoli.

Přehrát video