Služby / Setkání se zázraky

Setkání probuzení a zázraků: březen 2023 v Praze (pastor Mark Hemans, český překlad, vstup volný)

Zažij Boží moc a získej uzdravení / osvobození / požehnání / zmocnění

Pastor Mark Hemans se svým týmem přijede v březnu 2023 do Prahy! Nenech si to ujít. Registruj se již nyní. Zažij osobní setkání s Ježíšovou láskou a mocí, přijď se svou potřebou! Na místě bude samozřejmě český překlad. 

Registrace a účast je zdarma. Více na www.SetkaniSJezisem.cz

Zaregistruj se a staň se – spolu s ostatními – účastníkem požehnané služby Marka Hemanse z Austrálie věnované  českému a slovenskému národu! Zažij osobní setkání s Ježíšovou mocí v pohodlí svého domova. Setkání probíhá online přes aplikaci Zoom a je s českým překladem. 

Registrace a účast je zdarma. Více na www.SetkaniSJezisem.cz

Vybraná svědectví účastníků z ČR z předchozích setkání:

"Po skončení setkání s Markem jsme byli přiděleni do modlitební místnosti a při modlitbě aniž bych řekl cokoliv o svých potížích mně po 2 měsících ustoupila křečovitá bolest ruky a několikadenní velká bolest páteře úplně ustoupila. Velmi citelný rozdíl. Věřím v dotek Ježíše Krista. Z celého srdce děkujeme za toto poznání a úžasný prožitek a atmosféru s přítomností Pana Ježíše počas setkání."
Vlastimil a Mária Štávovi
3. Setkání 13.2.2021
"Po modlitbě pastora Marka se mi uzdravil tep. Mnoho měsíců jsem měla tep na hodnotě nad 100, někdy i 130. Brala jsem na to léky, víc se s tím nedalo hýbat. Po setkání na zoomu jsem si naměřila tep 65, i tlak se mi snížil, stále to drží. Mám radostnější postoj k životu a posilnila se ve mně víra... 'Manžel je po těžkém covidu (40 dnů na plicním ventilátoru). Měl dost zdeformované nohy, paní lékařka ho poslala na rehabilitace. Po modlitbě sestřička z rhb řekla, že ty nohy jsou daleko lepší než se píše ve zprávě."
Jana a Staňa Zlámalíkovi
4. Setkání 17.7.2021
"Dnes jsem se opět zúčastnila této akce a modlitba opět ukázala jakou má moc!Měla jsem již dlouho bolesti páteře a špatně jsem otáčela hlavu po modlitbách bolest úplně zmizela a s hlavou mohu volně hýbat. K tomu dodávám, že jsem cítila jak mne opět naplňuje Duch Boží Haleluja. Přeji vám všem požehnaný čas Šalom Míla"
Milena Juřicová
3. Setkání 13.2.2021
"Moji mamince bude v květnu 2021 88 let. Cca 10 let trpěla silnou inkontinencí. Po modlitbě pastora Markem Hemanse byla maminka skrze víru v Ježíše Krista mocně uzdravena z inkontinence. Sláva Pánu Ježíši."
Hana Krausová
2. Setkání 3.10.2020
"Dobrý den, při nedělním setkání se pastor Mark modlil za lidi, kteří mají problémy s bederní páteří. Léta bolestí jsou pryč! Byla jsem uzdravena."
Dana Goldová
1. Setkání 12.7.2020
"Od toho setkání mám pocit, že je Ježíš stále se mnou. Moc vám děkuji, že jsem vás našla a umožnili jste mi toto setkání s Ježíšem. On je neskonale hodný a je v Něm nekončící dobrota... Ze dne na den jsem změnila svoje chování, k dobrému.
Pavlína M.
1. Setkání 11.7.2020

O co jde?

Službu Marka doprovází veliká Boží moc, zázraky, uzdravení, osvobození a zmocnění. Na jeho kanálu jsou stovky svědectví o Boží moci a proměně životů skrze osobní setkání s živým Ježíšem Kristem. Kvůli koronaviru fyzická setkání nahradily moderní technologie, přes které Bůh mocně jedná. 

Pusť si následující videa s českým dabingem a přesvědč se o tom na vlastní oči:

Registrační formulář:

Vzhledem k termínu Setkání, již dále nenabízíme registraci skrze tento web. Můžete k tomu využít přímo web Encounter Ministries, která Setkání pořádá.

Avšak, jelikož Setkání se zázraky 11.7. a 12.7. jsou otevřená účasti primárně z ČR, máte-li zájem, zde je uveden postup, jak se do vysílání přihlásit i bez registrace (jde o zcela plnohodnotný a oficiální vstup).

Budete k tomu potřebovat:

 1. zařízení s kamerou (PC, mobil, tablet…)a aplikaci Zoom, odkazy ke stažení jsou zde.
 2. Po spuštění aplikace Zoom, dáš „Join a meeting“ a zadáš Meeting ID 856 0715 5111 a své jméno a příjmení (Screen Name)
 3. Dej Join, aplikace tě vyzve k zopakování svého Jména a příjmení (Screen Name) a zadání vašeho emailu (Email adress)
 4. Dále by se vám měla aktivovat kamera na vašem zařízení, objevit se váš obraz. Je třeba potvrdit „Join with Video“. Dále pak potvrď „Join with computer audio“ v případě PC nebo „Join with internet audio“ nebo „Call over internet“ v případě mobilu/tabletu (Pokud je to poprvé co používáte Zoom, pravděpodobně budete muset potvrdit také možnost využití fotoaparátu a mikrofonu na svém mobilu).

Videonávod pro PC / Mac:

Videonávod pro mobil / tablet:

Kdy?

První setkání je 11. července 2020 v 10:00 (dopoledne) pro naše časové pásmo (ČR / Slovensko). Pastor Mark bude fyzicky v Sydney v Austrálie. Délka setkání přibližně 4 hodiny, pro největší užitek ze setkání zkus přijít v čas.
Do setkání zbývá:
Dní
Hodin
Minut
Vteřin
Druhý den (12.7.) je pokračování tohoto setkání, opět od 10:00. V tomto dni bude navíc prostor na svědectví z předchozího dne, Mark se bude také znovu modlit za všechny účastníky a i za další jednotlivce. I když doporučujeme zúčastnit se obou dnů, je 100% možné účastnit se i jednoho z nich.

Jak?

Stačí se zdarma registrovat, vše bude probíhat přes aplikaci ZOOM, která je zdarma ke stažení pro PC, Mac, Linux, iOs i Android.

Přibližný program setkání pro tvou představu (setkání vede Duch svatý, takže tento program neber jako neměnný):

 1. V sobotu 11.7.2020 v 10:00 dopoledne – úvod a chvály Ježíši
 2. Kratší vyučování od Marka Hemanse
 3. Některá svědectví o Boží moci z předchozích on-line setkání ve světě
 4. Hlavní část programu – služba Marka (sestává z hromadných modliteb za všechny účastníky a pak i následně za konkrétní lidi, které Markovi ukáže Duch svatý)
 5. Konec prvního dne okolo 14 hodiny našeho času.
 6. Další den, v neděli 12.7.2020 v 10:00 bude setkání pokračovat, především za účelem vydání svědectví o Boží moci (uzdravení, osvobození, zmocnění, změna v životě…) z předchozího dne.
 7. I v tomto druhém dni se bude Mark modlit za účastníky setkání (hromadné modlitby, případně i individuálně, podle vedení Ducha svatého).

Podrobný návod jak se na setkání přihlásit

 1. Přejdi na stránku Encounter Ministries tohoto setkání s českým překladem (odkaz zde).
 2. Na této stránce jsou uvedeny základní informace o setkání (je zde i český překlad), pročti si je.
 3. Úplně dole na stránce je registrační formulář se 4 políčky. Vyplň zde své křestní jméno (First Name), příjmení (Last Name), svou emailovou adresu (Email Address) a potvrď znovu svůj email (Confirm Email Address). Všechna 4 pole jsou povinná. Přihlášku odešleš přes tlačítko „Register“ – obratem ti na zadaný email přijde potvrzovací email.
 4. Uvedený email obsahuje potvrzení o registraci na setkání, ale především tvůj jedinečný odkaz, skrze který se na setkání můžeš přihlásit.
 5. Setkání probíhá skrze aplikaci ZOOM, která je zdarma dostupná pro PC, Mac, Linux, iOs i Android. Doporučujeme tuto aplikaci nainstalovat s předstihem před přihlašováním na setkání (instaluj samozřejmě na zařízení, ze kterého se budeš na setkání připojovat). 
 6. Začátek setkání je 11. července 2020 v 10 hodin dopoledne. Na setkání se lze přihlásit i v průběhu setkání a kdykoli se můžeš odhlásit (je však doporučeno být na setkání po celou dobu). Na setkání se přihlásíš ze zaslaného emailu skrze odkaz „Click Here To Join“ nebo „Klikni zde pro připojení do setkání“.
 7. Skrze odkaz se spustí aplikace ZOOM a po jejím spuštění se přihlásíš do setkání.
 8. Odhadovaná délka setkání jsou 4 hodiny, odhlásit se můžeš samozřejmě kdykoli. 
 9. Pokud máš jakékoli dotazy, napiš nám na jezistemarad@gmail.com

Další videa ze služby Marka Hemanse

Tato a podobná videa je dobré sledovat před samotným setkáním, podporují růst tvé víry v to, že Ježíš bude mocně konat i ve tvém životě! Na českém YouTube kanálu Marka Hemanse jsou videa s českými titulky.

Video z předchozího Zázračného Setkání s lidmi z České republiky:

Přehrát video

Výčet některých Ježíšových zázraků: nová ploténka, obnovený nerv, chůze, sluch, uzdravené srdce. Na tomto setkání bylo cca 400 účastníků a z ČR a Slovenska. Pán Ježíš mocně jednal po celou dobu!

Přehrát video
Toto online Zázračné setkání se konalo 13. února 2021, bylo zde více jak 600 účastníků, značná část z ČR. Pán mocně jednal po celou dobu setkání – a tedy i v rámci modlitebních místností na konci setkání.
Na tomto, do češtiny překládaném, setkání z 3.10.2020 se uvolňuje velká Boží moc a lidé zažívají osvobození, uzdravení a Jeho mocnou lásku. Chvalme a uctívejme Pána Ježíše za Jeho podivuhodné skutky!
První online setkání s českým překladem se konalo 11.-12.7.2020 a zúčastnilo se jej přes 1000 lidí, převážně z České republiky a Slovenska. Pán Ježíš mocně jednal a mnohé životy byly proměněny! Sláva Ježíši.