Služby / Setkání se zázraky

Zázračná Online Setkání s českým překladem (pastor Mark Hemans) - 13. února 2021

Zažij Boží moc a získej uzdravení / osvobození / požehnání / zmocnění

Zaregistruj se a staň se – spolu s ostatními – účastníkem požehnané služby Marka Hemanse z Austrálie věnované z velké části českému národu! Zažij osobní setkání s Ježíšovou mocí v pohodlí svého domova. Setkání probíhá online přes aplikaci Zoom a je s českým překladem. 

Registrace a účast je zdarma. Více na www.SetkaniSJezisem.cz

Video z předchozího Zázračného Setkání s lidmi z České republiky:

Na tomto, do češtiny překládaném, setkání z 3.10.2020 se uvolňuje velká Boží moc a lidé zažívají osvobození, zázračná uzdravení a Jeho mocnou lásku. Chvalme a uctívejme Pána Ježíše za jeho podivuhodné skutky!

První online setkání s českým překladem se konalo 11.-12.7.2020 a zúčastnilo se jej přes 1000 lidí, převážně z České republiky a Slovenska. Pán Ježíš mocně jednal a mnohé životy byly proměněny! Sláva Ježíši.

"Bylo velkým požehnáním vidět tolik lidí uzdravených a reagujících na evangelium. Děkuji českému týmu za veškerou pomoc při těchto setkáních. Děkuji Kevinovi Currymu za to, že kázal mocnou zprávu o pokání a pekle z osobní zkušenosti, kdy umíral na infarkt. Všechna sláva patří našemu Pánu Ježíši Kristu za to, že se takto složitá událost mohla zdárně uskutečnit (technologie, jazyk, registrace, modlitební pomocníci, překladatel...). Jeho milost byla na nás všech, abychom sdíleli evangelium v Jeho lásce. Těšíme se na další české zázračné schůzky! Aleluja."

Mark Hemans

O co jde?

Službu Marka doprovází veliká Boží moc, zázraky, uzdravení, osvobození a zmocnění. Na jeho kanálu jsou stovky svědectví o Boží moci a proměně životů skrze osobní setkání s živým Ježíšem Kristem. Kvůli koronaviru fyzická setkání nahradily moderní technologie, přes které Bůh mocně jedná. 

Pusť si následující videa s českým dabingem a přesvědč se o tom na vlastní oči:

Registrační formulář:

Vzhledem k termínu Setkání, již dále nenabízíme registraci skrze tento web. Můžete k tomu využít přímo web Encounter Ministries, která Setkání pořádá.

Avšak, jelikož Setkání se zázraky 11.7. a 12.7. jsou otevřená účasti primárně z ČR, máte-li zájem, zde je uveden postup, jak se do vysílání přihlásit i bez registrace (jde o zcela plnohodnotný a oficiální vstup).

Budete k tomu potřebovat:

 1. zařízení s kamerou (PC, mobil, tablet…)a aplikaci Zoom, odkazy ke stažení jsou zde.
 2. Po spuštění aplikace Zoom, dáš „Join a meeting“ a zadáš Meeting ID 856 0715 5111 a své jméno a příjmení (Screen Name)
 3. Dej Join, aplikace tě vyzve k zopakování svého Jména a příjmení (Screen Name) a zadání vašeho emailu (Email adress)
 4. Dále by se vám měla aktivovat kamera na vašem zařízení, objevit se váš obraz. Je třeba potvrdit „Join with Video“. Dále pak potvrď „Join with computer audio“ v případě PC nebo „Join with internet audio“ nebo „Call over internet“ v případě mobilu/tabletu (Pokud je to poprvé co používáte Zoom, pravděpodobně budete muset potvrdit také možnost využití fotoaparátu a mikrofonu na svém mobilu).

Videonávod pro PC / Mac:

Videonávod pro mobil / tablet:

Kdy?

První setkání je 11. července 2020 v 10:00 (dopoledne) pro naše časové pásmo (ČR / Slovensko). Pastor Mark bude fyzicky v Sydney v Austrálie. Délka setkání přibližně 4 hodiny, pro největší užitek ze setkání zkus přijít v čas.
Do setkání zbývá:
Dní
Hodin
Minut
Vteřin
Druhý den (12.7.) je pokračování tohoto setkání, opět od 10:00. V tomto dni bude navíc prostor na svědectví z předchozího dne, Mark se bude také znovu modlit za všechny účastníky a i za další jednotlivce. I když doporučujeme zúčastnit se obou dnů, je 100% možné účastnit se i jednoho z nich.

Jak?

Stačí se zdarma registrovat, vše bude probíhat přes aplikaci ZOOM, která je zdarma ke stažení pro PC, Mac, Linux, iOs i Android.

Přibližný program setkání pro tvou představu (setkání vede Duch svatý, takže tento program neber jako neměnný):

 1. V sobotu 11.7.2020 v 10:00 dopoledne – úvod a chvály Ježíši
 2. Kratší vyučování od Marka Hemanse
 3. Některá svědectví o Boží moci z předchozích on-line setkání ve světě
 4. Hlavní část programu – služba Marka (sestává z hromadných modliteb za všechny účastníky a pak i následně za konkrétní lidi, které Markovi ukáže Duch svatý)
 5. Konec prvního dne okolo 14 hodiny našeho času.
 6. Další den, v neděli 12.7.2020 v 10:00 bude setkání pokračovat, především za účelem vydání svědectví o Boží moci (uzdravení, osvobození, zmocnění, změna v životě…) z předchozího dne.
 7. I v tomto druhém dni se bude Mark modlit za účastníky setkání (hromadné modlitby, případně i individuálně, podle vedení Ducha svatého).

Podrobný návod jak se na setkání přihlásit

 1. Přejdi na stránku Encounter Ministries tohoto setkání s českým překladem (odkaz zde).
 2. Na této stránce jsou uvedeny základní informace o setkání (je zde i český překlad), pročti si je.
 3. Úplně dole na stránce je registrační formulář se 4 políčky. Vyplň zde své křestní jméno (First Name), příjmení (Last Name), svou emailovou adresu (Email Address) a potvrď znovu svůj email (Confirm Email Address). Všechna 4 pole jsou povinná. Přihlášku odešleš přes tlačítko „Register“ – obratem ti na zadaný email přijde potvrzovací email.
 4. Uvedený email obsahuje potvrzení o registraci na setkání, ale především tvůj jedinečný odkaz, skrze který se na setkání můžeš přihlásit.
 5. Setkání probíhá skrze aplikaci ZOOM, která je zdarma dostupná pro PC, Mac, Linux, iOs i Android. Doporučujeme tuto aplikaci nainstalovat s předstihem před přihlašováním na setkání (instaluj samozřejmě na zařízení, ze kterého se budeš na setkání připojovat). 
 6. Začátek setkání je 11. července 2020 v 10 hodin dopoledne. Na setkání se lze přihlásit i v průběhu setkání a kdykoli se můžeš odhlásit (je však doporučeno být na setkání po celou dobu). Na setkání se přihlásíš ze zaslaného emailu skrze odkaz „Click Here To Join“ nebo „Klikni zde pro připojení do setkání“.
 7. Skrze odkaz se spustí aplikace ZOOM a po jejím spuštění se přihlásíš do setkání.
 8. Odhadovaná délka setkání jsou 4 hodiny, odhlásit se můžeš samozřejmě kdykoli. 
 9. Pokud máš jakékoli dotazy, napiš nám na jezistemarad@gmail.com

Další videa ze služby Marka Hemanse

Tato a podobná videa je dobré sledovat před samotným setkáním, podporují růst tvé víry v to, že Ježíš bude mocně konat i ve tvém životě! Na YouTube kanálu Marka Hemanse jsou stovky podobných svědectví v angličtině.