Přijď na setkání probuzení a zázraků s Markem Hemansem z Austrálie a zažij mocné setkání s Ježíšem. Český překlad, vstup zdarma. Termíny: 21.7.-22.8.2023 (ČR) a 28.-29.7.2023 (Bratislava).
Služby / Mark Hemans v ČR a na Slovensku

Setkání probuzení a zázraků (Mark Hemans, překlad, vstup volný)
21.-22. července 2023 Česká republika (Mladá Boleslav)
28.-29. července 2023 Slovensko (Bratislava)

Zažij Boží moc a získej uzdravení / osvobození / požehnání / zmocnění

Pastor Mark Hemans se svým týmem přijede v červenci 2023 opět do ČR a nově i do Bratislavy! Nenech si to ujít. Registruj se již nyní. Zažij osobní setkání s Ježíšovou láskou a mocí, přijď se svou potřebou! Na místě bude samozřejmě překlad. 

Registrace a účast je zdarma. Více na www.SetkaniSJezisem.cz

""Moje žena prožívala po oba dny přívaly Ducha Svatého tak, jak ji to Ježíš skrze Ducha Svatého již předtím potvrzoval. Byla definitivně uzdravena z klinické periodické deprese. A díky pastoru Petrovi Šimmerovi též povzbuzena. Já byl uzdraven ze zánětu slinivky..."
Vojta a Pavla Laňkovi
Setkání probuzení a zázraků v Praze 2022
"Po modlitbě pastora Marka se mi uzdravil tep. Mnoho měsíců jsem měla tep na hodnotě nad 100, někdy i 130. Brala jsem na to léky, víc se s tím nedalo hýbat. Po setkání na zoomu jsem si naměřila tep 65, i tlak se mi snížil, stále to drží. Mám radostnější postoj k životu a posilnila se ve mně víra... 'Manžel je po těžkém covidu (40 dnů na plicním ventilátoru). Měl dost zdeformované nohy, paní lékařka ho poslala na rehabilitace. Po modlitbě sestřička z rhb řekla, že ty nohy jsou daleko lepší než se píše ve zprávě."
Jana a Staňa Zlámalíkovi
4. Setkání 17.7.2021
"Po skončení setkání s Markem jsme byli přiděleni do modlitební místnosti a při modlitbě aniž bych řekl cokoliv o svých potížích mně po 2 měsících ustoupila křečovitá bolest ruky a několikadenní velká bolest páteře úplně ustoupila. Velmi citelný rozdíl. Věřím v dotek Ježíše Krista. Z celého srdce děkujeme za toto poznání a úžasný prožitek a atmosféru s přítomností Pana Ježíše počas setkání."
Vlastimil a Mária Štávovi
3. Setkání 13.2.2021
"Moji mamince bude v květnu 2021 88 let. Cca 10 let trpěla silnou inkontinencí. Po modlitbě pastora Markem Hemanse byla maminka skrze víru v Ježíše Krista mocně uzdravena z inkontinence. Sláva Pánu Ježíši."
Hana Krausová
2. Setkání 3.10.2020
"Dobrý den, při nedělním setkání se pastor Mark modlil za lidi, kteří mají problémy s bederní páteří. Léta bolestí jsou pryč! Byla jsem uzdravena."
Dana Goldová
1. Setkání 12.7.2020
"Od toho setkání mám pocit, že je Ježíš stále se mnou. Moc vám děkuji, že jsem vás našla a umožnili jste mi toto setkání s Ježíšem. On je neskonale hodný a je v Něm nekončící dobrota... Ze dne na den jsem změnila svoje chování, k dobrému.
Pavlína M.
1. Setkání 11.7.2020

Další videa ze služby Marka Hemanse

Tato a podobná videa je dobré sledovat před samotným setkáním, podporují růst tvé víry v to, že Ježíš bude mocně konat i ve tvém životě! Na českém YouTube kanálu Marka Hemanse jsou videa s českými titulky.