OSVOBOZENÍ Z OKULTNÍCH LÉČITELSKÝCH PRAKTIK (akupunktura, JÓGA, thajské masáže, MEDITACE)

Proroctví odhalilo démonický zdroj alternativních léčebných metod Huana z Vietnamu. Huan přišel na online Setkání se zázraky, aby požádal o modlitbu za svého otce, ale nakonec došlo přímo na něj! Huan byl ex-alternativní léčitel a guru, který používal akupunkturu, jógu, meditaci, thajskou masáž a různé další okultní terapie. Řekl, že pro akupunkturu používal „neviditelné jehly“. Uctíval rodinnou svatyni, na které byla socha ve tvaru hada. Když byl od tohoto ducha osvobozován, zvolal: „Ježíši, slituj se nade mnou!“  Huan popisuje své osvobození jako „tisíc velmi horkých jehel!“ Boží osvobozující moc se v jeho těle projevila svěděním, žárem a kašlem. Jeho dramatické osvobození z mnoha zlých duchů je dílem Ježíše Krista mocí Ducha svatého.

Huan byl zcela osvobozený a další týden vydal svědectví o tom, co pro něj Pán Ježíš udělal. Od Pána Ježíše také obdržel požehnání, dar rozlišování duchů a zmocnění do evangelizace.

Chvála Bohu! Skutečným setkáním s Ježíšem se mění lidské životy! Bůh vás miluje a nechť vám žehná váš život, když následujete Ježíše, Mark Hemans.

Video má 14 minut, je velmi explicitní a je opatřeno českým dabingem.

Copy link