Pravidelní interaktivní setkání (dostupná přes Zoom, YouTube i Facebook) plné Boží přítomnosti a moci Ducha Svatého. Pro ty, kteří chtějí „více Boha“ a „více od Boha“.
Služby / Večery probuzení

Večery probuzení: online (přes Zoom, YouTube nebo Facebook)

Pro ty, kteří chtějí "více Boha" a "více od Boha". Služba je zdarma.
Nejbližší termín: 23. září 2023 od 18 hodin.
  • Další formát služby Doteky nebe.
  • Večery plné Boží přítomnosti a Boží slávy.
  • Interaktivní setkání, modlitby za tvé žádosti.
  • Služba pro aktivaci, povzbuzení a zmocnění církve,  uzdravení, osvobození a zázraky ve jménu Ježíše.
Přehrát video

Reakce účastníků z předchozích Večerů probuzení:

Jak se můžeš zúčastnit? (klikni na ikonku dle tvé preference):

První možností je být přímo ve studiu přes aplikaci Zoom. 

K tomu je nutné mít (obojí je zdarma):

  1. nainstalovanou aplikaci Zoom na svém zařízení (počítač, tablet nebo mobil)
  2. svoji registraci na dané setkání.

Druhá možnost: Živý přenos Večeru probuzení probíhá vždy na našem YouTube kanálu „Doteky nebe“. Výhodou této platformy je, že zde přenos můžete sledovat i bez jakéhokoli profilu na YouTube, tzn. v čase konání setkání vám stačí jít jen na náš YouTube kanál a tam uvidíte právě probíhající živý přenos (bude označen červenou ikonkou „Živě“).

Pokud máte svůj profil na YouTube, nejlepší cestou je dát odběr našemu kanálu (+ kliknout na ikonku plného zvonečku pro všechna oznámení) a v čase konání setkání můžete přenos sledovat. Navíc pak, jako odběratelé kanálu, budete během setkání moci psát do chatu modlitební žádosti, svědectví, atd.

Třetí možnost: Pokud máte účet na Facebooku, není pro vás nic snadnějšího, než vstoupit do naší facebookové skupiny „Doteky nebe“. Právě i tam v čas Večeru probuzení naleznete jeho živý přenos. Díky komentářům budete moci posílat vaše modlitební žádosti, či svědectví o Božím jednání.

Proto neváhejte a přidejte se do naší facebookové skupiny „Doteky nebe“ (přejděte na stránku skupiny a klikněte na tlačítko „Přidat se ke skupině“).