Úvod / Setkání se zázraky / Návod / Nemohu se přihlásit – pomoc!

Návod "poslední záchrany" pro Online Setkání s Markem Hemansem (pokud nemáte registraci nebo se vám nedaří přihlásit přes registrační emaily)

Skrze tento postup se dostanete do vysílání i bez registrace!!! Podmínkou je ovšem instalace aplikace Zoom na vašem zařízení. Níže naleznete přesný postup krok za krokem jak pro PC, tak pro mobily/tablety. Následují dvě videa, opět jedno pro ty, kdo se připojují z PC/Mac a druhé je pro ty, kteří se připojují z mobilu / tabletu.

Přihlášení "když už vše selhalo" na PC / Mac:

Na svém PC / Mac si spusťe aplikaci Zoom. Dejte modré tlačítko „Join a Meeting“.

Na první řádek napište číslo 86851957611. Na druhý řádek napište své jméno a příjmení (důležité). Políčka nechte nastavené podle obrázku. Dejte modré tlačítko „Join“.

Následně se objeví další tabulka, kde na první řádek zadejte svůj email a na druhý zopakujte své jméno a příjmení. Dejte „Join Meeting“. 

Pokud je právě nyní neděle 12.7. od cca 10:00 do 14:00, přihlásíte se rovnou do vysílání. Pokud to zkoušíte kdykoli předtím, objeví se vám tato obrazovka:

Tam je napsáno, že setkání ještě neprobíhá, ale začne v neděli 12.7. v 10hodin.

Přihlášení "když už vše selhalo" na mobilu / tabletu:

Na svém mobilu / tabletu si spusťe aplikaci Zoom. Dejte modré tlačítko „Join a Meeting“.

Na první řádek napište číslo 86851957611. Na druhý řádek napište své jméno a příjmení (důležité). Políčka nechte nastavené podle obrázku. Dejte modré tlačítko „Join“.

Následně se objeví další tabulka, kde na první řádek zopakujte své jméno a příjmení a na druhý řádek napište svůj email. Poté dejte „OK“.

Pokud je právě nyní neděle 12.7. od cca 10:00 do 14:00, přihlásíte se rovnou do vysílání. Pokud to zkoušíte kdykoli předtím, objeví se vám tato obrazovka:

Tam je napsáno, že setkání ještě neprobíhá, ale začne v neděli 12.7. v 10hodin.

Co až se přihlásíte do vysílání?

Měla by se vám aktivovat kamera na vašem zařízení, objevit se váš obraz (u mobilu je třeba povolit využití kamery/fotoaparátu). Je třeba potvrdit „Join with Video“. U mobilu budete muset potvrdit i použití mikrofonu. Dále pak bude otázka na zapojení audia. Potvrďte „Join with computer audio“ v případě PC/Mac nebo „Join with internet audio“ nebo „Call over internet“ v případě mobilu/tabletu – jedná se vždy o tu první nabízenou možnost. Následně jste připojeni ve vysílání, vidíte studio, další účastníky, můžete sledovat vysílání. Pokud budete vyzvání k dialogu, klikněte na ikonku přeškrtlého mikrofonu (mute). Pokud byste z nějakého důvodu odhlásili, vypnuli aplikaci nebo zařízení, či by došlo k nějaké technické chybě, zkuste se obratem stejným způsobem přihlásit!

Videonávod pro PC / Mac:

Videonávod pro mobil / tablet: