Úvod / Setkání se zázraky / Návod / Jak se přihlásit do vysílání

Jak se přihlásit do vysílání 11.7. a 12.7. s Markem Hemansem

Již jsi v situaci kdy máš na svém PC, mobilu nebo tabletu nainstalovánu aplikaci Zoom (a ideálně máš i odzkoušeno, že ti funguje obraz a zvuk). Pokud ne, zde se dozvíš jak na to. Níže se dozvíš jak se máš přihlásit do vysílání.

1) Ověř si, že máš registrační emaily ve své e-mailové schránce

 1. Nejprve je nutné se registrovat přes formulář. Je třeba vyplnit jméno, příjmení a e-mail a vybrat o jaké dny máte zájem (11.7, 12.7. nebo obojí).
 2. Obratem na váš email přijde potvrzení registrace (z Ježíš Tě Má Rád) a během několika hodin anglický email od odesílatele „Mark Hemans“:
  • Pokud jste se registroval(a) na termín 11.7., přijde vám email s předmětem „Setkání se zázraky #17 s českým překladem MIRACLE MEETING 17 with CZECH TRANSLATION (time zones: Europe, Africa, Asia, Sth Pacific) Confirmation“ (vzor emailu s popisem je zde).
  • Pokud jste se registroval(a) na termín 12.7., přijde vám email s předmětem „Setkání se zázraky #18 s českým překladem MIRACLE MEETING 18 with CZECH TRANSLATION (time zones: Europe, Africa, Asia, Sth Pacific) Confirmation“ (vzor emailu s popisem je zde).
  • Pokud jste se registroval(a) na oba dva termíny, budete mít ve své emailové schránce výše uvedené emaily oba dva.
 3. Každý z těchto emailů obsahuje odkaz, skrze který se přihlásíte do vysílání:
  • kliknutím na textový odkaz „Click Here to Join“ v emailu se přihlásíte do vysílání skrze aplikaci Zoom (návod na instalaci aplikace najdete níže)
  • do živého vysílání se přihlásíte nejdříve těsně před začátkem v 10h dopoledne, případně později (délka vysílání v každém dni cca 4 hodiny)
  • tento odkaz s nikým nesdílejte, je vždy jedinečný pro každého uživatele.

Náhled a popis emailů, skrze které se přihlásíte do vysílání:

Přihlašovací email na sobotu 11.7.2020
Přihlašovací email na neděli 12.7.2020

Videonávod jak se přihlásit přes PC / Mac:

Videonávod jak se přihlásit přes mobil / tablet:

Co až se přihlásíte do vysílání?

Jakmile v těle registračního emailu kliknete na odkaz „Click Here to Join“, spustí se vám aplikace Zoom (jak na její instalaci se dozvíš níže), případně se vás systém zeptá, zda ji může spustit. Potvrďte, že ano. Dále by se vám měla aktivovat kamera na vašem zařízení, objevit se váš obraz (u mobilu je třeba povolit využití kamery/fotoaparátu). Je třeba potvrdit „Join with Video“. U mobilu budete muset potvrdit i použití mikrofonu. Dále pak bude otázka na zapojení audia. Potvrďte „Join with computer audio“ v případě PC/Mac nebo „Join with internet audio“ nebo „Call over internet“ v případě mobilu/tabletu – jedná se vždy o tu první nabízenou možnost. Následně jste připojeni ve vysílání, vidíte studio, další účastníky, můžete sledovat vysílání. Pokud budete vyzvání k dialogu, klikněte na ikonku přeškrtlého mikrofonu (mute). Pokud byste z nějakého důvodu odhlásili, vypnuli aplikaci nebo zařízení, či by došlo k nějaké technické chybě, zkuste se obratem stejným způsobem přihlásit!

Pokud je to poprvé co používáte aplikaci Zoom a máte ještě čas, můžete si před přihlášením na setkání vyzkoušet přenos, video a zvuk v testovací místnosti

MÁTE STÁLE PROBLÉM S PŘIHLÁŠENÍM?

POKUD JE PRÁVĚ NYNÍ 11.7. NEBO 12.7. DOPOLEDNE, KDY VYSÍLÁNÍ ŽIVĚ PROBÍHÁ A VÁM SE STÁLE NEDAŘÍ PŘIPOJIT, PROSÍM KLIKNĚTE ZDE NA NÁVOD "POSLEDNÍ ZÁCHRANY"