Služby / Prorocké setkání s Michaelem Stefanem Driessem

Prorocké setkání s Michaelem Stefanem Driessem v Turnově

Kdy: 17. září 2023 od 14 hodin
Kde: Hotel Karel IV., Žižkova 501, Turnov

Konference je zdarma, registrace skrze formulář níže na této stránce. Prosíme, registrujte vždy každou osobu zvlášť!

Srdečně vás zveme na Prorocké setkání s Michaelem Stefanem Driessem. Přijďte, prosím, včas. Ze setkání bude pořízen video záznam, streamovat se nebude. Překlad z angličtiny je zajištěn. Vstup volný. V průběhu akce proběhne sbírka.

Medailonek: Stefan Driess je u nás známý především svou službou na Letní škole chval (Angel Mountain Ministries) a na Koncertech modliteb a chval na Slovensku.Bývalý výtržník a člen pouličního gangu se setkal s Ježíšem na vinici, kam odešel spáchat sebevraždu. Toto setkání změnilo celý jeho život a vysvobodilo jej z pout okultismu.
Stefan vystudoval misijní školu YWAM, poté působil v BGG Stuttgart jako vedoucí mládeže a také zde založil školu proroctví. Nyní žije v Manchestru, v Anglii. Jeho stěžejním obdarováním je prorocká služba a služba uzdravování. Stefan pomáhá církvím uvolnit jejich prorocký potenciál. Cíleně navštěvuje New Age semináře, kde ukazuje návštěvníkům na Krista: modlí se za jejich uzdravení, žehná jim a prorokuje. Díky této službe odevzdalo již množství lidí své životy Bohu.Stefan založil také Why not ministry. Cílem této misie v Indii je vykupovat děti určené k prostituci a umisťovat je do křesťanského dětského domova.
Odesláním uživatel souhlasí se zásadami ochrany osobních údajů.